سال 1348 (1969میلادی)

در سال 1348 با راه‌اندازی کارخانه دیاموند برای نخستین مرتبه در ایران سس مایونز به بازار آمد.
سس کچاپ در ایران توسط این شرکت در سال 1349 به دست مردم رسید و یک سال بعد سس اسپاگتی تولید شد و سپس پنیر پیتزا روانه بازار شد.
بدین ترتیب سس مایونز، سس کچاپ، سس ماکارونی و پنیر پیتزا برای نخستین مرتبه توسط «بیژن» در ایران تولید و ارائه شده است.

سال 1368 (1990میلادی)

برند دیاموند و بیژن با تولید انواع سس‌های گرم و سرد و همچنین رب گوجه‌فرنگی در بسته‌بندی‌های متنوع با استقبال بی‌نظیر مردم مواجهه شد. بیژن فعالیت خود را گسترش داد و انواع خیار شور، آبلیمو، آبغوره را روانه بازار کرد. بیژن نخستین شرکتی بود که از ظرف شیشه‌ای به جای قوطی فلزی برای خیار شور و رب استفاده کرد.

سال 1378 (2000میلادی)

بعد از موفقیت‌های روزافزون، بیژن طعم‌های جدید سس را عرضه نمود. سس تازلند آیلند که امروزه به نام سس «هزارجزیره» عرضه می‌شود، اولین بار توسط بیژن تولید شد. سس خردل نیز طعم جدیدی بود که هموطنان آن را پسندیدند.

سال 1388 (2010میلادی)

کیفیت، تنوع محصولات و بسته‌بندی مدرن، بیژن را به یکی از بهترین تولیدکنندگان مواد غذایی تبدیل کرد. در سراسر ایران فروشگاهی نبود که نشانی از بیژن نداشته باشد. بیژن برای انواع سلایق حرفی برای گفتن داشت.

سال 1398 (2020میلادی)

آنچه که نام «بیژن» را نه تنها ماندگار کرده بلکه راه خود را در فراسوی مرزها گشوده است، ثبات در کیفیت و عرضه محصولات تازه از بهترین مواد اولیه و رعایت استانداردهای فراملی است. امروز نام «بیژن» برای مصرف‌کنندگان آرامش خاطر به همراه دارد و خوشنامی آن دسترنج بیش از پنجاه سال تلاش مستمر است.
شرکت بین‌المللی بیژن، امروز تقریبا همه محصولات غذایی مورد نیاز یک خانواده را تولید و تامین می‌کند. به غیر از انواع سس، کنسروجات، مرباها، ترشیجات، روغن، عسل، سرکه و کشک در کارخانجات صنایع غذایی بیژن تهیه می‌شوند و در خدمت مصرف‌کنندگان و همراهان قدیمی «بیژن» قرار می‌گیرند.

فهرست