بیژن، پیشرو در کسب‌وکارهای دانش بنیان

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

به گزارش روابط‌عمومی بیژن، دومین کنفرانس بین‌المللی اقتصاد و کسب‌کار با گرایش توسعه دانش بنیان ۱۴۰۲ در مرکز همایش‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

از عمده‌ترین اهداف این کنفرانس ارتقاء فرهنگ توسعه و مدیریت علمی کسب و کار با تاکید بر توسعه دانش بنیان، شناسایی کارآفرینان و بهره­گیری از دیدگاه­های آنها در نهادینه­سازی فرهنگ کارآفرینی و کسب و کار دانش بنیان، آشنایی و دستیابی به آخرین دستاوردهای مدیریت کسب و کار کشور، معرفی دستاوردها و تلاش­های صورت گرفته در حوزه مدیریت کسب و کار در سطح کشور به منظور توسعه سطح کیفی کالاها و خدمات ایجاد مزیت­های رقابتی دانش فنی و تکمیل حلقه­های نوآوری در مدیریت کسب و کار است.

در این کنفرانس، شرکت بیژن به دلیل فعالیت مستمر در زمینه کارآفرینی و ترویج تحقیقات بنیادی و کاربردی و تبدیل ایده‌ها به طرح­های سازنده در حوزه مدیریت کسب و کار موفق به دریافت گواهینامه رسمی انجمن مدیریت کسب ‌وکار ایران(وزارت علوم، تحقیقات و فناوری)، گواهینامه بین‌المللی BRSM مورد تایید IAF و گواهینامه مشترک دانشگاه ابن‌سینا و دانشگاه EGS فرانسه شد.

گفتنی است کنفرانس اقتصاد و مدیریت کسب‌وکار، بزرگترین گردهمایی علمی و حرفه‌ای اساتید و مشاوران اقتصاد و مدیران کسب‌وکارها است که در تهران برگزار می‌شود.

bjfwebmaster
Author: bjfwebmaster

دیدگاه‌ خود را بنویسید

به بالای صفحه بردن