مصاحبه مهندس مصطفی زاده با سایت وقایع نیوز

دولت‌ها باید در کارآفرینی سرمایه‌گذاری کنند

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

مدیرعامل هلدینگ بیژن، گفت: شناسایی کارآفرینان توانمند در جهت رشد و توسعه اقتصاد یک ضرورت محسوب می‌شود.

به گزارش روابط‌عمومی شرکت بین‌المللی ‌به نقل از سایت خبری وقایع‌نیوز، مهندس حسین مصطفی‌زاده، کارآفرین و مدیرعامل هلدینگ بیژن با بیان اینکه برای نهادینه‌کردن کارآفرینی باید به تولیدگران و جوانان بها داده شود، اظهارکرد:  شرایط اقتصادی کشورها به گونه‌‌ای‌ است که نیاز به ایجاد و توسعه کسب و کارها روز به روز بیشتر احساس می‌شود، بنابراین کارآفرینی در این میان نقش موثری دارد.

وی ادامه داد: دولت‌ها باید در کارآفرینی سرمایه‌گذاری کنند و با تربیت کارآفرینان روند ایجاد درآمد و اشتغال زایی را بهبود دهند.

مدیرعامل هلدینگ بیژن با اشاره به اینکه تمرکز بر شناسایی کارآفرینان و حمایت از آن‌ها امر بسیار مهمی است، گفت: کارآفرینی به مفهوم کشف و بهره‌برداری از فرصت‌ها به منظور ارزش‌آفرینی در حوزه‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جامعه است که باید بیش از بیش در جامعه مدنظر قرار گیرد.

مهنس مصطفی زاده بیان کرد: مطالعات و تحقیقات نشان می‌دهد کارآفرینی نقش شایسته و بایسته‌ای در رشد و توسعه اقتصادی، حضور فعال در بازارهای جهانی، رقابت، اشتغالزایی پایدار، توسعه عدالت، کاهش فقر، درآمد ملی و حل مشکلات جامعه دولت و بخش عمومی دارد.

وی افزود: برای توسعه کارآفرینی در کشور به کارآفرینان توانمند نیاز است که باید آنها شناسایی و حمایت شوند.

ارسال یک دیدگاه

اسکرول به بالا