جستجو
Close this search box.
مصاحبه مهندس مصطفی زاده با سایت وقایع نیوز

دولت‌ها باید در کارآفرینی سرمایه‌گذاری کنند

مدیرعامل هلدینگ بیژن، گفت: شناسایی کارآفرینان توانمند در جهت رشد و توسعه اقتصاد یک ضرورت محسوب می‌شود.

به گزارش روابط‌عمومی شرکت بین‌المللی ‌به نقل از سایت خبری وقایع‌نیوز، مهندس حسین مصطفی‌زاده، کارآفرین و مدیرعامل هلدینگ بیژن با بیان اینکه برای نهادینه‌کردن کارآفرینی باید به تولیدگران و جوانان بها داده شود، اظهارکرد:  شرایط اقتصادی کشورها به گونه‌‌ای‌ است که نیاز به ایجاد و توسعه کسب و کارها روز به روز بیشتر احساس می‌شود، بنابراین کارآفرینی در این میان نقش موثری دارد.

وی ادامه داد: دولت‌ها باید در کارآفرینی سرمایه‌گذاری کنند و با تربیت کارآفرینان روند ایجاد درآمد و اشتغال زایی را بهبود دهند.

مدیرعامل هلدینگ بیژن با اشاره به اینکه تمرکز بر شناسایی کارآفرینان و حمایت از آن‌ها امر بسیار مهمی است، گفت: کارآفرینی به مفهوم کشف و بهره‌برداری از فرصت‌ها به منظور ارزش‌آفرینی در حوزه‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جامعه است که باید بیش از بیش در جامعه مدنظر قرار گیرد.

مهنس مصطفی زاده بیان کرد: مطالعات و تحقیقات نشان می‌دهد کارآفرینی نقش شایسته و بایسته‌ای در رشد و توسعه اقتصادی، حضور فعال در بازارهای جهانی، رقابت، اشتغالزایی پایدار، توسعه عدالت، کاهش فقر، درآمد ملی و حل مشکلات جامعه دولت و بخش عمومی دارد.

وی افزود: برای توسعه کارآفرینی در کشور به کارآفرینان توانمند نیاز است که باید آنها شناسایی و حمایت شوند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

پیمایش به بالا