جستجو
Close this search box.

شتاب صادرات، از بیژن به کاراکاس

صادرات محصولات شرکت صنایع غذایی بیژن که از اواخر سال گذشته به ونزوئلا، آغاز شده بود، بعد از گذشت کمتر از 6 ماه، با استقبال فراوانی روبرو شده است.
بنا بر این گزارش، اولین محصولات ارسالی به فروشگاه «مگاسیس»، سس‌های گرم، زیتون، خیارشور، کنسروجات و مرباها بوده است، اما امروز، علاوه بر ارسال این محصولات، قرار است بیژن اولین شرکت غذایی باشد که سس‌های یخچالی به ونزوئلا صادر می‌کند؛ آنچنان‌که پیش از این نیز شرکت بین‌المللی بیژن، اولین شرکت صنایع غذایی بوده که به ونزوئلا، سس‌های گرم صادر کرده است. بنا بر توافق انجام شده مقرر شده است که سهم قابل توجهی از ظرفیت محدود کانتین‌های یخچالی کشتی‌ در اختیار محصولات فاسدشدنی شرکت بیژن قرار گیرد.
زمان حمل و نقل محصولات از تهران تا کاراکاس، بیشتر از سه ماه است و بنا به ذائقه و سلیقه مردم ونزوئلا و استقبال آن‌ها، دپارتمان فروش زنجیره‌ای بیژن، بیشتر محصولات با طعم تند را برای صادرات به این کشور تهیه می‌کند، محصولاتی مثل سس گوجه فرنگی تند، ترشی هالوپینو و ترشی بندری. به این ترتیب، محصولات با طعم تند بیژن، تند و سریع به کاراکاس صادر می‌شوند و این روند ادامه دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

پیمایش به بالا