انبار جنوب تهران شرکت پخش بیژن افتتاح شد

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print
جدیدترین انبار شرکت پخش بیژن، جمعه ۲۲ اسفندماه ۱۳۹۹، در جنوب تهران و با حضور یداله صادقی، ریاست سازمان صنعت و معدن استان تهران، عباس مهدوی‌مهر، مدیر کل بازرگانی سازمان صدا و سیما و امیر هادی‌نژاد، رئیس شورای شهر کهریزک، افتتاح شد.

 

این انبار که وسعت آن ۲۵ هزار متر مربع است، در راستای برنامه‌ توسعه‌ای شرکت و در جهت تسهیل امور، جریان توزیعی و همچنین کارآفرینی منطقه‌ای و استخدام نیروهای بومی افتتاح شده است.

در مراسم آغاز به کار این انبار که به پیشرفته‌ترین تجهیزات و آخرین امکانات روز مجهز است، یداله صادقی، ریاست سازمان صنعت و معدن استان تهران و عباس مهدوی‌مهر، مدیر کل بازرگانی سازمان صدا و سیما و امیر هادی‌نژاد، رئیس شورای شهر کهریزک، نیز حضور داشتند.

در بخشی از این مراسم، حسین مصطفی‌زاده، مدیرعامل هلدینگ بیژن، به تمجید از همکاران خود پرداخته و نوید افتتاح سایت‌های کرمانشاه و اصفهان را داد:

این مجموعه که شما می‌بینید را من فقط مدیریت کردم و تمامی زحمت‌ها را مدیران و پرسنل زحمت‌کش بیژن کشیده‌اند و من با انرژی و پشت کاری که در دوستان می‌بینم به این نقطه رسیده‌ام و منبع انرژی من برای ادامه مسیر همین دوستان هستند و من به تنهایی هیچ حرکتی انجام نداده‌ام و فقط در نقش رهبر تیم بوده‌ام و انشالله به‌زودی اتفاقات بزرگی را در شرکت بیژن خواهید دید و بعد از این مجموعه سایت کرمانشاه و اصفهان را افتتاح خواهیم کرد و تا ۳۱ شهریور سال بعد بیژن را در سرتاسر کشور خواهید دید و در سال آینده شما بزرگترین کارآفرینی ایران را خواهید دید.

در چند سال گذشته شما حرکت کند من را دیدید و از این پس سرعت واقعی ما یعنی سرعت ده برابری را خواهید دید و به مدیران ارشد اعلام می‌کنم که آماده باشید. ما سال آینده در کنار همت و تلاش کلی پرسنل مجموعه بیژن، به صورت شبانه‌روزی کار خواهیم کرد. واقعا من متشکرم از تمامی پرسنل که تا این حد تلاش می‌کنند و هر زمان که از موضوعات دست و پا گیر دولتی و اداری و یا بهر نحوی خسته می‌شوم، دقایقی در انبار و خطوط قدم می‌زنم و دوباره انرژی می‌گیرم و دوباره مشغول کار می‌شوم.

ارسال یک دیدگاه

اسکرول به بالا