جستجو
Close this search box.

بزرگ‌‎ترین ناوگان توزیع در راه است

صنعت توزیع در کشور، در سال‌های اخیر گرچه تغییراتی داشته، اما خیلی به‌روز نشده است و بیشتر از روش‌های سنتی استفاده کرده است. سیستم‌های فروش آنلاین و حرکت به سمت توسعه فروشگاه‌های زنجیره‌ای و هایپرمارکت‌ها، سیستم‌های توزیع به سبک سنتی را تا حدی تغییر داده‌اند. با افزایش فروشگاه‌های زنجیره‌ای و هایپرمارکت‌ها، از قدرت فروشگاه‌های خیابانی کاسته شده است. در نتیجه توزیع کالا نیز باید شکل دیگری به خود بگیرد. از این رو شرکت بین‌المللی پخش بیژن از روش مدرن توزیع مویرگی بهره برده است، چون آن را مناسب‌ترین روش برای توزیع می‌داند.‌
هم‌چنینیم  این نوع توزیع، سخت‌افزارها و نرم‌افزارهای خاص خود را می‌طلبد که شرکت بین‌المللی پخش بیژن آن‌ها را فراهم کرده است، چراکه قرار است به بزرگ‌ترین ناوگان توزیع در کشور تبدیل شود.
مثلا در بخش سخت‌افزاری، انبارهای مکانیزه و ماشین‌های حمل و نقل نقش بسزایی دارند. در این راستا شرکت اقدام به خرید و  تجهیز انبارهای بزرگ و خرید گسترده کامیونت‌های حمل بار کرده است و به لحاظ نرم‌افزاری نیز سیستم متمرکز و یکپارچه طراحی شده است که پشتیبانی و خدمات را تسهیل می‌کند و منجر به کاهش هزینه در لایه‌های فروش و توزیع می‌شود.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

پیمایش به بالا