جستجو
Close this search box.
نمایشگاه آگروفود

استقبال چشمگیر بازدیدکنندگان و کارآفرینان از نمایشگاه صنایع کشاورزی و مواد غذایی

تعداد بسیاری از مسئولان، کارآفرینان و تولیدکنندگان در نخستین روز از بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته حضور پر رنگ داشتند.
به گزارش روابط عمومی هلدینگ بیژن، بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته «ایران آگروفود ۲۰۲۲» امروز با حضور پر شور مردم و جمعی از مسئولان، تولیدکنندگان و کارآفرینان آغاز به کار کرد که در این راستا شرکت بین المللی بیژن با استقرار فود تراک در نخستین روز از بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته از بازدید کنندگان محترم پذیرایی به عمل آورد.
در این نمایشگاه 570 شرکت و واحد تولیدی داخلی و ۹۵ شرکت خارجی یا نمایندگی‌های آنان در این دوره از نمایشگاه حضور دارند.
استقبال چشمگیر شرکت های داخلی و خارجی و مشــارکت 17 کشور و 95 شــرکت خارجی در نمایشــگاه بین المللی ایــران آگروفود 2022 افزایش مشارکت شــرکت‌های داخلی و خارجی در نمایشگاه امسال، نشانه رشد تعداد و فضای نمایشگاهی در سال جاری ارزیابی می‌شود که نسبت به سال‌های گذشته رشد قابل توجهی داشته است.
گفتنی است، بیست و نهمین نمایشگاه صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته از روز جمعه ۲۷ خــرداد مــاه در محل دائمی نمایشــگاه‌های بین الملی تهران آغاز به کار کرده و تا روز 30 خرداد 1401 به کار خود ادامه خواهد داد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

پیمایش به بالا